دوشنبه - ۱۵ خرداد - ۱۴۰۲
ساعت :

شماره پشتیبانی : ۰۹۱۰۹۵۷۱۰۰۱          ۲۶۸۰۴۰۳۱-۰۲۱

تائیدیه تحصیلی آنلاین-مای پیشخوان

رئیس پلیس راهور ناجا

جریمه مالکان خودروهای دارای پلاک عمومی . وانت بار های پلاک سفید تاکسی ها و تاکسی های اینترنتی پس از اتمام طرح حدف خواهد شد.جریمه پزشکان و پرستاران هم پس از اعلام لیست آن ها از طریق فرمانداری ها بخشیده خواهد شد.

 از اول تیر ۹۸ طرح محدوده کنترل آلودگی هوا جایگزین طرح زوج یا فرد می شود و همه خودروهای پلاک تهران فارغ از زوج یا فرد بودن پلاک، در صورت ثبت نام در my.tehran.ir می توانند ۲۰ روز در هر فصل تردد رایگان داشته باشند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، معاون حمل و نقل دریاره طرح محدوده کنترل آلودگی هوا گفت: محدوده طرح جدید همانند سال ۹۷ در بخش های مرکزی شهر تهران خواهد بود. تفاوت طرح جدید با سال گذشته اما در ماهیت طرح زوج و فرد است.

تغییر روند تايیدیه مدارک تحصیلي دانشگاه های تحت پوشش وزارت علوم جهت ترجمه رسمي

همانطور که مطلع هستید، طبق قانون، ترجمه رسمی مدارک بدون تاییدیه مدرک امکان‌پذیر نیست. تا مدتی پیش، تاییدیه تحصیلی اصل مدارک دانشگاهی صادره از وزارت علوم توسط دارالترجمه ها انجام می‌شد.

اعتراض حذف یارانه نقدی به دفتر پیشخوان خدمات الکترونیک دولت ختم می‌شود. باید گوشی به دست به یکی از این دفاتر مراجعه کنید. تاریخ مراجعه هم در همان پیامک اعلام شده و بهتر است در همان زمان سراغ دفتر پیشخوان بروید.