چهارشنبه - ۳ مرداد - ۱۴۰۳
ساعت :

شماره پشتیبانی : ۰۹۱۰۹۵۷۱۰۰۱          ۲۶۸۰۴۰۳۱-۰۲۱

تائیدیه تحصیلی آنلاین-مای پیشخوان
نحوه احراز هویت سجام

شرکت سپرده ‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه، به منظور جمع آوری اطلاعات فعالان بازار سرمایه، سامانه سجام به نشانی www.sejam.ir را راه اندازی کرده است. در مرحله اول مقرر شد که فعالان بازار سرمایه و همچنین اشخاصی که قصد دریافت کد معاملاتی دارند در این سامانه ثبت نام اینترنتی کنند.

تاییدیه تحصیلی ابتدایی و سیکل

برای دریافت تاییدیه تحصیلی ابتدایی و سیکل چه باید کرد ؟

برای دریافت استعلام تحصیلی برای این دو مقطع متقاضی با به همراه داشتن اصل مدرک تحصیلی ( گواهی پایان دوره راهنمایی یا ابتدایی) یا ( ریزنمرات یا همان کارنامه ) اصل شاسنامه و  نیز اصل کارت ملی باید حضورا به منطقه آموزش و پرورش منطقه فارغ التحصیلی خود مراجعه نموده و بعد از ارائه مدراک و احزار هویت و بررسی های لازم از سوی کارشناس مربوطه  استعلام تاییدیه تحصیلی مقطع مذکور به وی ارائه میگردد .
نکته : تا قبل از زمستان سال 1397 استعلام مقطع سیکل و ابتدایی نیز همچون مقطع متوسطه و پیش دانشگاهی از طریق دفاتر پیشخوان دولت صورت میپذیرفت اما از دی ماه سال گذشته کارشناسان آموزش و پرورش بنا به دلایلی همچون : نقص پرونده متقاضی و یا قدیمی بودن مدرک تحصیلی و یا تغییر و جا به جایی مدرسه فارغ التحصیلی اقدام به ارائه استعلام تاییدیه تحصیلی به صورت دستی به شخص نموده اند .

فرآیند صدور کارت بهداشت

فرایند صدور کارت بهداشت کارکنان مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی

 پر کردن فرم  درخواست کارت بهداشت در سایت "www.behdashtkart.ir" به صورت آنلاین و انجام مراحل زیر :

سامانه بورسی سجام چیست ؟

سامانه بورسی سجام چیست ؟

از زمان شروع به کار بازار سرمایه تا به امروز، بازار سرمایه با تغییرات متعددی روبه‌رو شده است. یکی از مهم‌ترین تغییرات ورود تکنولوژی و بستر الکترونیک به بازار سرمایه در سال 1384پس از تصویب مقررات

تائیدیه تحصیلی چیست

تاییدیه تحصیلی دیپلم و یا پیش دانشگاهی عبارت است از پاسخی که در جواب استعلام از مدرک تحصیلی شخص ، از اداره آموزش و پرورش منطقه ای که فرد در آن تحصیل کرده است گرفته میشود و به بصورت الکترونیکی  برای دانشگاه محل تحصیل دانشجو و یا دارالترجمه رسمی  ارسال میگردد و اگر شخص تاییدیه تحصیلی را برای سفارت و یا سازمان و یا محل استخدام خود نیاز داشته باشد به صورت یک نامه محرمانه از طریق پست برای سازمان استعلام گیرنده ارسال می گردد.

اگه شمارت رو یادت رفته باشه

شایدپیش اومده باشه که شماره یکی از سیم کارت هاتون رو یادتون رفته باشه برای پیدا کردن شماره فقط کافیه از کدهای دستوری زیر استفاده کنید.

ایرانسل #91*

همراه اول #99*

خدماتی که در دفتر پیشخوان انجام میشود

 دفتر پیشخوان خدمات دولتی، بخش عمومی و غیر دولتی یا دفتر پیشخوان، به دفاتری گفته می‌شود که دولت برای ارائه خدمات الکترونیک به مردم در سطح کشور احداث کرده‌است. کلیه دستگاه‌های اجرایی

مالیات خودرو چیست

آگاهی مودیان از قوانین مالیاتی کمک شایانی به آنان در بهره مندی از تسهیلات قانونی مینماید.  از این رو بر آن شدیم با گرد آوری این مقاله بتوانیم باعث آشنایی هر چه بیشتر صاحبان وسایط نقیله عمومی و باری با بحث مالیات خودرو شویم.

روش گرفتن تائیدیه تحصیلی دیپلم یا پیش دانشگاهی

 روش اول : برای گرفتن تاییدیه تحصیلی روال کار اینطوریه که باید کپی مدرک تحصیلی یا ریز نمراتتون رو ببرین یه دفتر پیشخوان دولت بگین که تاییدیه تحصیلی میخواین، اونا هم ازتون میخوان که این اطلاعات رو بهشون بدین :