چهارشنبه - ۳ مرداد - ۱۴۰۳
ساعت :

شماره پشتیبانی : ۰۹۱۰۹۵۷۱۰۰۱          ۲۶۸۰۴۰۳۱-۰۲۱

تائیدیه تحصیلی آنلاین-مای پیشخوان

سامانه مای پیشخوان چیست و چه خدماتی را ارائه میدهد؟

سایت مای پیشخوان بدین منظور طراحی گردیده است که بتواند خدماتی را به صورت غیرحضوری به هموطنان عزیز ارائه نماید. در حال حاضر استعلام تاییدیه تحصیلی ، پرداخت عوارض خودرو   ، فروش سیم کارت ، صدور انوام بیمه نامه و اکثر خدمات اینترنتی توسط سایت مای پیشخوان به صورت آنلاین انجام میپذیرد.

 

استعلام مدرک تحصیلی یا همان تاییدیه تحصیلی چگونه توسط سایت مای پیشخوان انجام میپذیرد ؟

ابتدا وارد بخش تاییدیه تحصیلی شده و اطلاعات خواسته شده در فرم مربوطه را به دقت تکمیل نمایید و سپس روی دکمه "ثبت درخواست و پرداخت کارمزد" کلیک نمایید. سپس وارد درگاه پرداخت شده و کارمزد را پرداخت نمایید. پس از آن کد رهگیری از سامانه آموزش و پرورش برای شما پیامک میشود که میبایست آنرا نگهداری نمایید. کار تمام است و دیگر نیازی به هیج اقدامی نیست. ما در خواست شما را از طریق سایت آموزش و پرورش  ثبت خواهیم کرد و پس از آن شما میتوانید از طریق قسمت پیگیری سایت وضعیت درخواست خود را مشاهده نمایید.

 

پرداخت عوارض شهرداری خودرو از چگونه از طریق سایت مای پیشخوان انجام میپذیرد ؟ 

پس از پر نمودن فرم و آپلود نمودن برگه سبز خودرو ( سند)  و پرداخت کارمزد مصوب  درخواست شما برای کارشناسان مای پیشخوان ارسال شده و همان روز از طریق واتس اپ ریز گزارش عوارض پرداخت نشده خودرویتان را به شما اعلام می نمایند و در صورت تمایل به پرداخت آن ، مبلغ بدهی را به حساب مای میشخوان واریز نموده و میتوانید انتخاب نمایید که برگه مفاصا حساب عوارض شهرداری از طریق پیک یا در واتس اپ برایتان ارسال گردد.

نکته :  در صورتی که درخواست شما بعد از ساعت ۱۶ باشد صبح اولین روز کاری بعد ، در دستور کار قرار خواهد گرفت.