چهارشنبه - ۱۲ مهر - ۱۴۰۲
ساعت :

شماره پشتیبانی : ۰۹۱۰۹۵۷۱۰۰۱          ۲۶۸۰۴۰۳۱-۰۲۱

تائیدیه تحصیلی آنلاین-مای پیشخوان

سامانه مای پیشخوان چیست و چه خدماتی را ارائه میدهد؟

سایت مای پیشخوان بدین منظور طراحی گردیده است که بتواند با توجه به شرایط فعلی کرونا خدماتی را به صورت غیرحضوری به هموطنان عزیز ارائه نماید. در حال حاضر استعلام تاییدیه تحصیلی ، پرداخت عوارض خودرو ، پرداخت مالیات خودرو ، خرید سیم کارت ، فروش سیم کارت و صدور انوام بیمه نامه توسط سایت مای پیشخوان به صورت آنلاین انجام میپذیرد.

«دفتر پیشخوان دولت» چیست و چه وظیفه‏ ای دارد؟

دفتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی و غیر دولتی یا دفتر پیشخوان، به دفاتری گفته می‌شود که دولت ایران برای ارائه خدمات الکترونیک به مردم در سطح کشور احداث کرده‌است. کلیهٔ دستگاه‌های اجرایی دولتی ایران موظفند خدمات الکترونیکی خود را از راه این دفاتر ارائه دهند. این دفاتر به دست بخش خصوصی اداره می‌شوند. یکی از دلایل تشکیل این دفاتر جلوگیری از موازی‌کاری دستگاه‌های دولتی و حرکت به سوی دولت الکترونیک بیان شده‌است.

 

استعلام مدرک تحصیلی یا همان تاییدیه تحصیلی چگونه توسط سایت مای پیشخوان انجام میپذیرد ؟

ابتدا وارد بخش تاییدیه تحصیلی شده و اطلاعات خواسته شده در فرم مربوطه را به دقت تکمیل نمایید و سپس روی دکمه "ثبت درخواست و پرداخت کارمزد" کلیک نمایید. سپس وارد درگاه پرداخت شده و کارمزد را پرداخت نمایید. پس از آن رسیدِ درخواستِ استعلام مدرک تحصیلی برای شما صادر میگردد که میبایست آنرا پرینت گرفته و نزد خود نگهداری نمایید. کار تمام است و دیگر نیازی به هیج اقدامی نیست. ما در خواست شما را از طریق سایت آموزش و پرورش به صورت الکترونیکی ثبت خواهیم کرد و پس از آن شما میتوانید از طریق لینک https://emt.medu.ir/Tracking/Tracking1.aspx وضعیت تاییدیه تحصیلی خود را مشاهده نمایید.

 

پرداخت عوارض شهرداری خودرو از چگونه از طریق سایت مای پیشخوان انجام میپذیرد ؟ 

پس از پر نمودن فرم و آپلود نمودن برگه سبز خودرو ( سند)  و پرداخت کارمزد مصوب ( ۱۲.۴۰۰ تومان )  درخواست شما برای کارشناسان مای پیشخوان ارسال شده و همان روز از طریق واتس اپ ریز گزارش عوارض پرداخت نشده خودرویتان را به شما اعلام می نمایند و در صورت تمایل به پرداخت آن ، مبلغ بدهی را به حساب واریز نموده و میتوانید انتخاب نمایید که برگه مفاصا حساب عوارض شهرداری از طریق پیک یا در واتس اپ برایتان ارسال گردد.

نکته :  در صورتی که درخواست شما بعد از ساعت ۱۶ باشد صبح اولین روز کاری بعد ، در دستور کار قرار خواهد گرفت.